İçeriğe geç
Anasayfa » Babamı anlatıyorum!

Babamı anlatıyorum!

Söyleşide moderatörlüğü üstlenen Ali Osman Gürdal ŞAHBAZ’a, İlçe Milli Eğitim üMüdürlüğü Özel Büro Görevlileri Murat ERDUMAN, Elif BÜYÜKTOPBAŞ ve Yasemin ÖZDEN’e, sazıyla ve söyleşinin sonunda oğlu Özgür’le baba-çocuk performansı sergileyen Cafer ÇELİKKOL’a, sıkıştığımız her anda fikirleriyle. Emeğiyle destek veren Murat SARI öğretmenimize teşekkür ederiz.

Bergama’ya iz bırakan kişilerle gerçekleştirdiğimiz “Babamı Anlatıyorum” söyleşisinde “Baba ve Babalık” üzerine tadı kulaklarımızda kalan bir sohbet gerçekleştirdik. Söyleşimize katılımı için Belediye Başkan yardımcımız Aşkın UYAR’a, Ticaret Odası Başkanımız Fikret ÜRPER’e, ilçemizin turizm elçisi Macit GÖNLÜGÜR’e, Berksav Kurucu Başkanı Gürbüz BAĞANA’ya, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Nazmiye OVACIK’a teşekkür ederiz. Değerli katılımcılarımıza anılarını, önerilerini ve tecrübelerini bizle paylaştıkları için minnet duyduk.

Etkinliklerimize paydaş olan ve tüm planlama süresince ve uygulama esnasında varlığıyla katkı koyan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ekrem ULUS’a, Belediye Başkanımız Sayın Hakan KOŞTU’ya, BerKM Sorumlusu Sayın Raif METİN’e nezdinde BerKM çalışanları Ender ve Emre kardeşlerimize verdikleri emekler için ayrı bir şükran duyduk.

Derneğimizin düzenlediği her etkinlikte tüm samimiyeti ve gönüllülüğüyle görev alan Ulaş BAYRAM öğretmenimize ayrıca teşekkür ediyoruz.

Bir özel parantez de Bergama Belediyesi Spor İşleri Müdürü Muhammed ŞAHİN’in nezdinde spor işleri müdürlüğünün tüm çalışanlarına ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Yunus KAZAK’a açmazsak olmaz.

Etkinliklerimizin duyurulmasında, geniş kitlelere ulaşılmasında, eğlenceli geçmesinde payları çok büyüktü. Kendilerine teşekkür ederiz.

Etkinliklerimizde sahne alan Sayın Alişan KAPAKLILAYA’ya ve Sayın Dilek CESUR’a, etkinliğimizi gözlemlemek için yanımızda olan AÇEV temsilcisi sayın Zafer DURUKAN’a Ve Siz değerli katılımcılara çok çok teşekkür ediyoruz.

Babalar Gününüzü bu vesileyle tekrar kutluyor, hepinize sağlık diliyoruz.

Bunun yanında sponsorluk teklifimizi seve seve kabul eden Granitsan Madencilik Anonim Şirketi sahibi Sayın Ümit KOCA’ya, Medikal Merkezi adlı firma sahibi Sayın Bülent BEŞSAKIZ’a, Bilgi Kitap – Kırtasiye adlı firma sahibi Sayın Halil UZUN’a, Attalos Otel sahibi Cüneyt Bey’e , Babadan Lezzetler isletmecesi Fırat SAĞLAM’a ve Mehmet SAĞLAM’a ve diğer tüm bağışçılarımıza derneğimiz başta olmak üzere tüm katılımcılar adına teşekkür ediyoruz. Baba- Çocuk ilişkisinin geliştiği, çocukların daha eğlenerek büyüdüğü bir şehir için Bergama İlgili Babalar Derneği olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.