İçeriğe geç
Anasayfa » Babalar Günü Etkinliği!

Babalar Günü Etkinliği!

Bergama İlgili Babalar Derneği, Güzel İşler Derneği ve Bergama Aktif Bisikletçiler ile birlikte babalar günü etkinliği düzenledik .

Kozak Çınaraltı Mesire Alanında yapmis olduğumuz etkinlikte masal atölyesi, ingilizce atölyesi ve yüz boyama atölyesi yani sıra çuval yarışı, küp devirme yarışı ve şişe dikme yarışı düzenlendi.

Atasoy Sönmez ve Berkay güzel bir konser verdi. Kınık Halk Oyunları Ekibi ve Bergama Kılıç Kalkan Ekibi eğlenceli bir gösteri düzenledi.

Bu etkinliğe destek veren Güzel İşler Derneği başkanı Sercan Duygan ve değerli ekibine , Bergama Aktif Bisikletçiler dönem başkanı Ulaş Bayram ‘a , Kınık Halk Oyunları Ekibine ve Bergama Kılıç Kalkan Ekibi Başkanı Akif Gelirer ve ekibine, sponsorluğu ile destek veren Babadan Lezzetler ve Cadde Pergamon’a , Bergama İlgili Babalar Derneği ekibine , Atasoy Sönmez’e , Kozak Çınarlı Mesire Alanı yönetimine , Kınık ilçesinden Kozak Çınarlı Mesire Alanına araç temini yapan Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer’e, her türlü materyal ve malzeme desteği veren AÇEV’ e teşekkür ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.